O FIRMIE

Rok
2009
Początek

Firma zaczęła swoją działalność od tynków maszynowych gipsowych jak i cementowo-wapiennych. Doświadczenie w tej dziedzinie nabyliśmy poprzez współprace z potęgami budowlanymi takimi jak SKANSKA czy BUDIMEX. Bazujemy na materiałach najwyższej jakości które dostarcza nam marka Knauf, Dolina Nidy, Atlas, Protektor, Bella Plast. Od ponad 13 lat zajmujemy się tynkowaniem różnego rodzaju obiektów np. domów jednorodzinnych, szkół, blokowisk, magazynów, kamienic, kościołów oraz innych. Każde zlecenie jest dla naszego zespołu wyzwaniem, któremu sprostamy.

Rok
2015
Rozwój

W roku 2015 po miesiącach szkoleń oraz praktyk nabyliśmy zestaw do natrysków piany poliuretanowej zwanej potocznie PUR. W skład zestawu wchodzi:

-reaktor amerykańskiej firmy GRACO model A25,
-zestaw recyrkulacyjny,
-osuszacz powietrza,
-sprężarka śrubowa ATMOS

Wszystko to zostało zainstalowane na stałe w aucie Fiat Ducato. Urządzenia wymienione wyżej został dobrane tak, aby idealnie przetworzyć materiał, który ostatecznie trafi na poddasza klientów. Materiały, których używamy do izolacji posiadają 25 letnią gwarancje na niezmienność swoich właściwości. Dzięki firmą PCC Prodex, Purinova, Ultrapur, Quadfoam 500, Lalafom - dostarczamy Wam najwyższej jakości izolacje.

Rok
2020
Nowe usługi

W związku z wieloma zapytaniami na temat napraw izolacji bez demontowania płyt gipsowo kartonowych (K-G) oraz wdmuchiwania celulozy postanowiliśmy w dalszym ciągu się kształcić i rozwijać. W rezultacie w połowie roku 2020 nasz park maszyn wzbogacił się o maszynę do wdmuchiwania celulozy, wełny oraz granulatu styropianu.

Rok
2021
Udoskonalanie parku maszynowego

Zakup kamery termowizyjnej wymaganej do napraw izolacji

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ I UMÓW SIĘ NA POMIARY

ul. Ogrodowa 13D - Biuro
Jabłonowo Pomorskie

tel. 607 632 707
biuro@experttynk.pl