IZOLACJE PIANĄ PUR

PIANA PUR - OTWARTO KOMÓRKOWA

(poddasza domów jednorodzinnych)

Izolacja poddasza pianką poliuretanową jest jednym z najskuteczniejszych sposobów izolacji. Ocieplenie poddasza pianką pozwala na stworzenie cienkiej warstwy ocieplenia o znakomitych właściwościach izolacyjnych oraz likwidację mostków cieplnych, o co trudno w przypadku wielu innych materiałów.

Piana otwartokomorowa charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na ściskanie i rozciąganie – pracuje tak samo jak dach. Pozostając przy tym materiałem sztywnym, zwiększa stabilność konstrukcji dachowej.

Niski współczynnik oporu dyfuzyjnego – oznacza, że przez strukturę materiału będzie w stanie przejść duża ilość pary wodnej.

PIANA PUR - ZAMKNIĘTO KOMÓRKOWA

(fundamenty domów, dachy płaskie, budownictwo przemysłowe oraz rolne)

Piana zamknięto komórkowa jest idealnym materiałem izolacyjnym hal, przechowalni, chlewni, kurników. Piana ta jest nienasiąkliwa, odporna na wilgoć, gazoszczelna i zabezpieczająca przed roszeniem i kapaniem wody. Oczywiście doskonałe parametry izolacyjne (λd = 0,022 W/m.K) umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz obiektu przy minimalnym zużyciu energii.

exchange
50%

Oczędności na ogrzewaniu

worm
100%

Ochrony przed szkodnikami, pleśnią i grzybami

cow
80%

Poprawy jakości chowu zwierząt

biohazard
100%

Neutrealizacji substancji rakotwórczych, azbestu oraz substancji alergicznych

solar-panel
40%

Niższe koszty energii

IZOLACJA POLIURETANOWA

Niewątpliwą zaletą izolacji poliuretanowej jest to, że nie pozwala na rozwijanie się grzybów czy pleśni. Może być stosowana zarówno na konstrukcjach drewnianych jak i stalowych. Izolacja poddasza z pianki nie posiada żadnych składników odżywczych, więc jest nieatrakcyjna dla wszelkiego rodzaju zwierząt, w tym kun.

Piankę natryskową można w krótkim czasie nanieść na różnorodne podłoża i większość istniejących powierzchni dachowych. Ponieważ pianka jest samo przylegająca, szybko i trwale wiąże się z podłożem, na które jest nanoszona.

Izolacje PUR charakteryzuje jednorodna powierzchnia (brak słabych punktów, takich jak mocowań lub zszyć, w których mogłyby powstać przecieki)

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ I UMÓW SIĘ NA POMIARY

ul. Ogrodowa 13D - Biuro
Jabłonowo Pomorskie

tel. 607 632 707
biuro@experttynk.pl